All Indians Weekend 2002 14. -16. června 2002

Historicky 1. sraz značky Indian u nás se konal o víkendu 14. -16. června 2002. Solidní počasí, nádherná krajina, propracovaná organizace a chutné jídlo poznamenalo každého dobrou náladou. Sraz byl situován trochu mimo střed Česka, nedaleko německých hranic. Zahraniční účastníci toho však příliš nevyužili.

Sešlo se 25 Indiánů. Nejhojněji zastoupeny byly Scouty, nechyběly však všechny základní typy těchto strojů. Nejvíc kilometrů urazil Chief 1200ccm - jeho majitel urazil při cestě na sraz 850 km v jednom směru! Pěkné scenérie CHKO České Švýcarsko, zejména pískovcová skaliska nás provázely po celou projížďku - asi 60 km. Závěrečné kilometry v dlouhém stoupání zdolali všichni Rudoši v plné kondici, jen u Prince bylo poznat, že mu chybí jeden válec. Velice dobře si počínal také Powerplus.

Večer nás překvapila bezva kapela. Čtyřválec Four se postaral o šou na parketu. Ráno se se pak účastníci vydali s dobrým pocitem domů. Zbývá už jen poděkovat třem generacím Pešťálů a také Součků (junior a senior) a dalším pořadatelům. Také není od úvahy, zda zůstane u ojediňelé akce nebo zda budou následovat další ročníky.

Josef Koupil, Indian club Vilémov
Sobotní ráno, příprava účastníků
Indian Powerplus
Start vyjížďky
První zastávka
Indiánský doktor v akci
Sunny Side
Připálení doutníku
www.indianmoto.cz